Picture
Marsilya Fenerbahçe maçını izle, 22 kasım Marsilya Fenerbahçe canlı justintv izle, Marsilya-Fenerbahçe maçı canlı izle maç özeti ve golleri izle. Marsilya-Fenerbahçe maçı saat 22:05'te başlayacak

Marsilya Fenerbahçe maçı canlı izle

Maç: Marsilya - Fenerbahçe
Nerde: Velodrome Stadı, Marseille
Ne Zaman: 22 Kasım 2012, Saat Kaçta: 22:05
Tv Naklen Yayın: Star Tv

Fenerbahçe Marsilya maçı için son hazırlıklarını tamamlayarak kampa girdi.

Krasic takım birlikte çalıştı
Sol arka adalesinden yaşadığı sakatlık sonrası tedavi ve çalışmalarını takımdan ayrı sürdüren Milos Krasic, dünkü antrenmanda takımla birlikte çalışmalara başladı.

Bugüne kadar 172 Avrupa Kupası maçına çıkan Fenerbahçe, 58 galibiyet, 32 beraberlik ve 82 mağlubiyet aldı. Fenerbahçe bu maçlarda 215 gol atarken, 275 gol yedi. Fenerbahçe UEFA Kupası ve UEFA Avrupa Ligi'nde ise 68 maç oynarken, 25 galibiyet, 14 beraberlik ve 29 mağlubiyet elde etti. Rakip filelere gönderdiği 93 gole karşılık kendi kalesinde 103 gol gördü.

Fenerbahçe yurtiçinde oynadığı 85 maçta 40 galibiyet, 17 beraberlik, 28 mağlubiyet alırken 126 gol attı ve 99 gol yedi. Ayrıca Şükrü Saracoğlu Stadı'nda 56 Avrupa Kupası maçına çıkan Fenerbahçe, bu maçlarda 25 galibiyet ve 12 beraberlik alırken 19 maçı da kaybetti. Fenerbahçe Kadıköy'de 86 gol atarken, 72 gol yedi.

Avrupa Kupaları tarihinde Fenerbahçe 30 farklı ülke takımıyla maç yaparken Fransız takımlarıyla 15 kez karşı karşıya geldi. 15 maçtan 3'ünü Fenerbahçe kazanırken, 2 maç berabere bitti ve 10 maçı da Fransız takımları kazandı. Fransız takımlarına 16 gol atan Fenerbahçe, kendi kalesinde 37 gol gördü.

Fenerbahçe Teknik direktörü Aykut Kocaman

"Sahaya çıkacak 11 oyucu da her şeyiyle düşünülmüş olacak"
Spartak Moskova karşısında yaptığı kadro seçimi ve strateji değişikliğinin bir benzerinin yarın oynayacağımız Marsilya maçında olacağına ilişkin soruya ise; "Her zaman kolayından tartışmayı seviyoruz. 24 oyuncumuz var ve bunlarda antrenmana çıkan herkesin ismini UEFA’ya bildirdik. Benim açımdan sahaya çıkan 11 her şeyiyle düşünülmüş ve Fenerbahçe’nin en değerli 11’idir. Yarın da böyle olacak. Rakibimizi düşünerek sahaya bir 11 çıkaracağız. Sonuç istemediğimiz gibi olursa da tartışılacaktır" cevabını verdi.

"Güçlü bir kadro yapısına sahibiz"
Fenerbahçe’nin güçlü bir kadro yapısına sahip olduğunu da belirten Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman; "Derin bir kadromuz var.  Ancak şunu net bir şekilde söylemeliyim. Yarın hangi oyuncu çıkarsa çıksın, Fenerbahçe formasını en iyi şekilde taşıyan isimler olacaktır. Güçlü bir kadromuz var ve yarın da bu gücümüzü sahaya yansıtacağız" şeklinde konuştu.

"Önemli olan Fenerbahçe’nin başarısı"
Aykut Kocaman, takımımız başında bulunduğu süre içinde Avrupa’da bir istikrar yakalayamadığı ile ilgili soruya ise şu şekilde cevap verdi:
"Yarınki maç benim için değil, Marsilya Fenerbahçe maçı izle için önemlidir. İstatistikî olarak doğru ama ilerleyen zamanda bunun tersine dönüldüğü görülecek. Bir güç ortalaması vardır. Önemli olan benim bu gücün üstüne ne koyabildiğimdir. Alınan sonuçlar ve durum eleştiriye açıktır."

 Your comment will be posted after it is approved.


Leave a Reply.